Новини

Mazda понад хмарами: прем'єра CX-5 в Україні!

29 березня відбулася українська прем'єра компактного кросовера Mazda CX-5. Це унікальне явище в автомобілебудуванні, його нове слово, технологічний прорив японських інженерів, який ось-ось з'явиться на наших дорогах. Нова ера автомобілів в Україні символічно почалася з НСК «Олімпійського» в Києві, де й пройшла презентація кросовера.

Mazda CX-5 - перший представник нового покоління авто, в якому застосовані унікальні технології SKYACTIV. Абсолютно нові двигун, механічна та автоматична коробки передач, кузов і ходова частина дозволяють досягти тієї продуктивності, гармонії, економічності та екологічних показників, які раніше здавалися неможливими.

«Вище тільки небо», - кажуть розробники Mazda, пояснюючи задум технологій SKYACTIV - інноваційного прориву компанії Mazda. В НСК «Олімпійському» новий кросовер дійсно опинився вище хмар, символізуючи той нескінченний політ інженерної думки, який веде до створення всього нового.

Генеральний директор офіційного дистриб'ютора Mazda в Україні, компанії ДП «АВТО Інтернешнл», Олена Дуніна охарактеризувала результат роботи японських інженерів як «поєднання керованості і економічності». Їх безкомпромісний підхід до створення автомобілів змусив розробити кросовер з чистого аркуша, поєднуючи немислиме в одному авто. Результатом став автомобіль, який об'єднав в собі драйв і безпеку, економію палива та екологічні показники. Mazda CX-5 дійсно «їсть» не багато: завдяки передовим технологіям SKYACTIV вдалося скоротити витрати палива на 15%. При цьому автомобіль відчуває найменший намір водія, в чому могли переконатися всі, хто пройшов тест-драйв.

CX-5 - перше серійне авто, дизайн якого розроблений відповідно до нової концепції «KODO - душа руху». Дизайнери Mazda шукали натхнення у плавних і небезпечних рухах гепардів під час полювання, напругою м'язів хижака перед стрибком, моментом передчуття руху. Ця жага швидкості застигла в лініях корпусу нового кроссоверу, якнайкраще передаючи унікальне «Я» Mazda.

Новий компактний кросовер Mazda CX-5 вже з’явився в автосалонах України.

Додаткову інформацію про CX-5, передові технології SKYACTIV та особливості KODO-дизайну можна дізнатися в нашому салоні.