ДИЗАЙН KODO


Концепція «Зрілої елегантності» стала основою для розробки нової Mazda6. Спираючись на філософію дизайну KODO-душа руху, ключові елементи екстер’єру автомобіля були переглянуті та покращені, щоб створити динамічну, величну красу. Дизайн кузова нової моделі ще більше підкреслює елегантність Mazda6. Від нової решітки радіатора до нових світлодіодних фар, все сконструйовано для гармонійної роботи й створення відчуття динамічного руху від передньої частини автомобіля до задньої.

Mazda6 – рух втілений у металі!

 

SOUL RED CRYSTAL


Завдяки вдосконаленим характеристикам популярної фарби Soul Red – приблизно на 20% яскравіше та майже на 50% більш насичений колір – нова фарба Soul Red Crystal для автомобілів Mazda робить покриття кузова надзвичайно виразним, підкреслюючи красу та якість динамічних форм у стилі KODO. Soul Red Crystal і надалі використовує тришарове покриття – відбиваючий шар, напівпрозорий шар та верхній прозорий шар, – але при цьому демонструє значний крок вперед в технології фарбування TAKUMI-NURI, розробленої Mazda.

 
 

ІНТЕР’ЄР


В салоні представлений новий дизайн інтер’єру, який відображає унікальний характер цього автомобіля. Кольори та текстури поєднуються неочікувано, щоб створити відчуття простої і при цьому спортивної вишуканості. Чисті лінії й сучасний дизайн допомагають не відволікатися, а зосереджуватися на дорозі.

Повністю оновлений інтер’єр кабіни Mazda6 пропонує новий стандарт Mazda у оздобленні салону високоякісними матеріалами. Набір оздоблення салону тепер включає в себе оббивку сидінь шкірою Nappa* , облицювання елементів інтер’єру японським ясенем* , оздоблення карт дверей та панелі приладів інноваційним мікроволокном Ultrasuede®* та унікальну комбінацію кольорів. 8-дюймовий центральний дисплей – це перший дисплей такого розміру, встановлений на Mazda6. Витончена краса та тактильна приємність нових рис салону Mazda6 додає нового рівня зрілості й елегантності цій флагманській моделі. Перевезення багажу теж взято до уваги. Mazda6 пропонує складання задніх сидінь у пропорції 60/40, збільшуючи об’єм багажника для вміщення габаритних речей.

* Обладнання залежить від комплектації

 
 

MZD CONNECT: НЕ ЛИШЕ ПРИВАБЛИВИЙ ІНТЕРФЕЙС


Система MZD CONNECT робить доступ до інформації та розваг максимально легким і зручним. До її опцій входить аудіо, користування телефоном за допомогою голосових команд, навігатор і т.д. І всім цим дуже просто користуватися завдяки мультифункціональному перемикачу HMI та повноколірному TFT дисплею 8”. Пасажири ж другого ряду мають змогу під’єднувати свої власні пристрої, застосовуючи подвійні USB-порти.

 
 

ДИСПЛЕЙ НА ЛОБОВЕ СКЛО


Найсвіжіші технології Mazda6 створені не лише гарантувати вам безпеку – вони створені надихати. Кольоровий проекційний дисплей* дозволяє зосереджуватися на дорозі, проектуючи важливі дані – поточну швидкість, вказівки навігатора та дані про обмеження швидкісного режиму – просто на лобове скло. Топова комплектація також пропонує 7-дюймовий кольоровий TFT дисплей* , розміщений в центральній частині щитка приладів, роблячи доступ до інформації винятково легким.

* Обладнання залежить від комплектації