Офіційний дилер Mazda в Черкаській області

Колос-Авто

Сучасний дилерський центр Mazda, що у місті Черкаси, був відкритий 2010 року компанією «КОЛОС-АВТО», яка офіційно представляє бренд в Черкаському регіоні. Створюючи неповторну атмосферу автосалону компанія надихалась яскравою та незабутньою концепцією бренду Mazda.

Основним видом діяльності є продаж нових автомобілів Mazda, гарантійне та технічне обслуговування, шиномонтаж, продаж оригінальних запчастин, аксесуарів, автошин та автокосметики.

Торгівельно-сервісний комплекс по обслуговуванню автомобілів Mazda розташований за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 153. Він складається із салону нових автомобілів, відділу приймання замовлень, магазину запчастин та аксесуарів, станції технічного обслуговування, зони відпочинку та паркувальних майданчиків.

В Автосалоні представлений повний модельний ряд автомобілів Mazda. Покупці мають можливість отримати кваліфіковану консультацію консультантів щодо автомобілів.

Сервісна станція відповідає всім сучасним вимогам і надасть всю необхідну допомогу по ремонту авто, гарантійному обслуговуванню та встановленню додаткового обладнання.

Не виходячи з салону, клієнти можуть скористатися послугою trade-in (обмін старого автомобіля на новий з доплатою) та зробити свій автомобіль більш стильним за допомогою аксесуарів.